PROJEKT SAUNY

PLANOWANIE - SPEŁNIENIE MARZEŃ

Sebastian Jaszkiewicz

Ponieważ każda sauna KLAFS jest wykonywana na zamówienie i unikalna, możemy przekształcić Twoje marzenia o relaksującej przestrzeni w estetycznie i technicznie oszałamiającą rzeczywistość w dowolnym momencie – już na etapie projektowania domu lub harmonijnie wkomponować ją w istniejący budynek.

Formularz kontaktowy

Dla każdego gustu

Tak ekskluzywne i indywidualne, jak Twoje własne mieszkanie. Od czystej przyjemności sauny w jej najbardziej klasycznej, oryginalnej formie, po luksusowe detale, najwyższej jakości materiały i inspirujące koncepcje projektowe, które zachwycają estetów. Indywidualność bez granic spotyka się z wellness, który ma “wow” efekt.
Dla Projektanta 1
Sauna zewnętrzna

Czysta natura dzięki SAUNAPUR®

Najbardziej autentyczna forma sauny. Intensywne infuzje i delikatne promieniowanie ciepła. Brak hałasów przełączania w kabinie. Brak konieczności ponownego podgrzewania sauny. Dostępne tylko od KLAFS z opatentowaną technologią SAUNAPUR.

Pięć kąpieli w jednym

SANARIUM® oferuje pięć różnych stref klimatycznych. Poprzez zwiększenie wilgotności, “odczuwane” ciepło może być utrzymane w stałej temperaturze, od łagodnego i wilgotnego do gorącego i suchego. Kubek na aromat zapewnia zdrową i kojącą kąpiel aromatyczną, a obsługa jest niezwykle prosta.

Dla Projektanta 3
Sanarium
Dla Projektanta 5
Rzemiosło KLAFS

Solidne rzemiosło

Wysoko wykwalifikowany personel i dziesięciolecia doświadczenia w budowie saun. Testowane bezpieczeństwo zgodnie z VDE oraz ciągła kontrola jakości RAL. Gwarancja na miejscu. Kabiny z elementami i drewna litego zostały wyróżnione niebieskim aniołem za wyjątkowo niską emisję produktów, wykonane z drewna zrównoważonego leśnictwa. Więcej o jakości od KLAFS.

Drewno najwyższej jakości

Ekskluzywne wykorzystanie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości drewna oraz staranne przetwarzanie przez ekspertów zapewniają profesjonalną konstrukcję i trwałość. Bezsęczne, wytrzymałe drewno jodły kanadyjskiej na przykład doskonale nadaje się do budowy sauny. Jest praktycznie wolne od żywicy i naturalne. Dodatkowo, nawet w ekstremalnych warunkach, nie ulega wypaczeniom i zapewnia stałą temperaturę ciepła. Sprawdź więcej naszych możliwości.

Dla Projektanta 7
Dla Projektanta 9

Technologia najwyższej klasy

Cyfrowe technologie i inne innowacje zwiększają wygodę i elastyczność dla naszych klientów. Przyjazne użytkownikowi sterowanie sauny może być zbudowane płasko przy użyciu najnowszej technologii cyfrowej. Dzięki opatentowanej mechanicznej funkcji Turboheat piecyka MAJUS, sauna osiąga temperaturę 90°C już po 20 minutach. Dzięki technologii eMove, sauna S1 rozkłada się z wielkości szafy ściennej w funkcjonalną saunę w ciągu zaledwie 20 sekund.

Wszystko, czego pragniesz

Twój unikalny wymarzony zakątek wellness. Nasi eksperci mają gotowe rozwiązania dostosowane do trudnych przestrzeni mieszkalnych, nachylonych dachów, szczytów czy pokoi o nietypowych kształtach. Wiele z naszych saun może być wykonanych na zamówienie pod kątem szerokości i głębokości co 10 cm, a także dostępne są w wielu wykończeniach i z dodatkowymi opcjami.
Dla Projektanta 11
Dla Projektanta 13

Serdeczne przyjęcie

Zakup sauny to decyzja zmieniająca życie, dlatego możesz być pewien, że otrzymasz kompleksową indywidualną poradę w naszych licznych salonach wystawowych, aby pomóc Ci dokonać odpowiedniego wyboru zgodnie z Twoimi potrzebami i wymaganiami. Możesz również wybierać spośród szerokiej gamy akcesoriów. Odwiedź nas, zobacz i poczuj nasze wysokiej jakości materiały, zanurz się w atmosferze spokoju i miękkiego światła. Poczuj duszę KLAFS.

Wszystko w jednym miejscu

Konsultacje i planowanie sauny bezpośrednio w Twoim domu lub w najbliższym salonie KLAFS. Krótkie czasy dostawy, nawet dla indywidualnych projektów. Profesjonalny montaż przez doświadczonych monterów. Obsługa klienta na miejscu i usługi gwarancyjne.
Dla Projektanta 15
Dla Projektanta 17

Luksus, na który możesz sobie pozwolić

Ciągła kontrola jakości. Solidna konstrukcja. Szybka i niezawodna obsługa. Bezbłędne działanie. 

Międzynarodowa marka

KLAFS to międzynarodowy znak jakości stref SPA. Realizujemy najbardziej wymagające projekty na świecie i mamy wiedzę jak spełniać oczekiwania.

Dla Projektanta 15

Współpraca

  • Doświadczenie: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stref spa, co pozwala nam na tworzenie wyjątkowych i funkcjonalnych przestrzeni.
  • Kreatywność: Mamy świeże spojrzenie na projektowanie stref SPA i możemy zaproponować Ci innowacyjne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.
  • Profesjonalizm: Do każdego projektu podchodzimy z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, zapewniając Ci najwyższej jakości usługi.
  • Oszczędność czasu: Pozwól nam zająć się wszystkim, od planowania po realizację,
    a Ty możesz skupić się na cieszeniu się swoją nową strefą spa.