SANARIUM Z SAUNAPUR®

Indywidualna interpretacja relaksu: SANARIUM z SAUNAPUR®.

Każda osoba jest wyjątkowa i zasługuje na szczególną formę relaksu. Stwórz indywidualne chwile dobrego samopoczucia – dzięki opatentowanemu SANARIUM z SaunaPUR® firmy KLAFS. Wybierz strefę klimatyczną, której szukasz, a SANARIUM z SaunaPUR® automatycznie dostosowuje wilgotność i temperaturę do Twoich potrzeb.

SANARIUM z SAUNAPUR® przekształca saunę w pięć różnych: klasyczną saunę, łaźnię z gorącym powietrzem, tropikalną kąpiel, aromatyczną kąpiel i delikatną kąpiel parową.

Prawie wszystkie modele saun KLAFS mogą być wyposażone w system SANARIUM® opracowanego przez KLAFS. Na pierwszy rzut oka SANARIUM z SaunaPUR® niewiele różni się od „normalnej” sauny – ale doświadczenie relaksacji jest niezwykłe.

PIĘĆ RÓŻNYCH STREF KLIMATYCZNYCH

Sanarium 1

SANARIUM z SaunaPUR® oferuje pięć różnych stref klimatycznych. Zwiększając wilgotność powietrza, SANARIUM® utrzymuje ciepło na stałym poziomie także przy niższej temperaturze – jeśli chcesz, dzięki kielichowi na zapachy, nawet w postaci aromatyzowanej pary. Zintegrowany z czujnikiem wilgotności głośnik rozpieszcza Cię za pomocą kojących dźwięków.

KĄPIEL Z SAUNAPUR®

Sanarium 3

Funkcja SaunaPUR® dodatkowo oferuje oryginalne doświadczenie relaksu w tradycyjnym fińskim stylu: dla każdego, kto bardzo chce zbliżyć się do oryginalnej formy sauny, to właśnie jest to:
Piec jest wyłączany w temperaturze od 80 do 85 ° C. Prowadzi to do delikatnego promieniowania cieplnego i pozwala na intensywne rytuały saunowe, Finowie powiedzieliby: „Löyly.” My powiedzielibyśmy: dobrze, że jest przycisk SaunaPUR®.

RELAKS, KTÓRY OFERUJE SANARIUM®,
NIE TYLKO JEST PRZYJEMNY, ALE RÓWNIEŻ ZDROWY

Pięć różnych form kąpieli w saunie, które można wybrać za pomocą jednego przycisku, są nie tylko przyjemne, ale również bardzo zdrowe. Badania przeprowadzone w renomowanej klinice Charité w Berlinie udowodniły, że wysokie ciśnienie krwi oraz zaburzenia jej przepływu można wyleczyć dzięki delikatnemu ciepłu w SANARIUM®. Ponadto udowodniony został pozytywny wpływ ciepła na układ odpornościowy człowieka, a regularne wizyty zapobiegają częstym przeziębieniom. Ponieważ prawie wszystkie nasze serie mogą być wyposażone w system SANARIUM®, wybór jest szczególnie prosty.

REGULACJA CIŚNIENIA KRWI

Regularne kąpiele SANARIUM® mogą także obniżyć wysokie ciśnienie krwi. Odwiedzając niskotemperaturową saunę dwa razy w tygodniu (temperatura: 55 ° C, wilgotność: 48%) spada nadciśnienie tętnicze. Do takiego wyniku doszedł, Doz. sc. med. Hans-Joachim Winterfeld, Berlin, badając pacjentów z wysokim ciśnieniem. Również podwyższony cholesterol po regularnych wizytach w SANARIUM® spada do właściwego poziomu. SANARIUM® jest także odpowiednie dla osób cierpiących na reumatyzm.

SANARIUM® - DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ ZMIANĘ

W SANARIUM® producenta sauny KLAFS sauna zamienia się w pięć: miłośnik sauny może się zdecydować,  w zależności od nastroju na: klasyczną saunę fińską, tropikalną kąpiel (biosauna), Kąpiel w gorącym powietrzu – jest idealna dla tych, którzy lubią ciepło, lecz nie gorąco w saunie. Aromatyczna kąpiel – odwołuje się do zmysłu węchu i dodatkowo rozpieszcza delikatnymi olejkami eterycznymi, które są tak ważne dla relaksu. SANARIUM® firmy KLAFS to zawsze właściwy wybór.

Jeśli klasyczna sauna jest zbyt gorąca lub zbyt sucha, możesz połączyć pozytywne efekty zdrowotne sauny i łaźni parowej już dziś. Według własnego uznania i kształtu dnia wybierasz rodzaj kąpieli, który sprawia, że czujesz się najbardziej komfortowo. Przy temperaturze około 60 ° C i regulowanej wilgotności do 55% znajdziesz klimat szczególnie łagodny, zapewniający relaks i dobre samopoczucie.