SAUNA EASY

GENIALNIE PROSTA

Nowoczesny wygląd i prosta konstrukcja – nawet bez profesjonalnej pomocy. Idealna sauna dla osób, które cenią ponad wszystko estetykę. Zainspirowana projektem FSC sauny S1 – sauna EASY została konsekwentnie zaprojektowana dla szczególnie lekkiego i szybkiego saunowania. W ciągu zaledwie kilku godzin elementy sauny można łatwo zmontować – i obsługiwać za pomocą zwykłego gniazdka 230V. Po prostu wybierz rozmiar i optykę – i baw się dobrze! Czy to w kolorze białym, czy w jednym z różnych odcieni drewna, ze szklanymi frontami lub bez: miejski szyk dla początkujących saunowiczów gwarantowany.

ARCHITEKTURA WNĘTRZA SAUNY EASY

Easy 1

Sauna KLAFS EASY jest dostępna wraz z wysokiej jakości panelami wewnętrznymi z jodły kanadyjskiej Hemlock i opcjonalnie z orzecha.

Konfigurowalne, kolorowe oświetlenie LED oraz wygodne i miękkie oparcia i zagłówki, które są dostępne w różnych kolorach, wizualnie uatrakcyjniają saunę.

Inteligentna, nowoczesna sauna, której wygląd wtapia się w każde nowoczesne środowisko życia

CECHY

  • Nadaje się do samodzielnego montażu
  • Minimalny rozmiar W x D x H: 140 x 125 x 210 cm. Łącznie 34 rozmiary modeli dostępne w prostokącie i 5-kątach
  • 9 rozmiarów z gniazdem 230 V, nadaje się do każdego pomieszczenia
  • Dodatkowy relaks zapewnić może wyposażenie w InfraPLUS, SOFTDAMPFBAD ze sterowaniem 18043, SANARIUM® C i M, SYSTEM RELAXAUDIO – jak również dodatkowe elementy oświetleniowe, takie jak lampy do sauny ROMEO i JULIA
  • Dodatki i akcesoria: nowe, przytulne elementy, takie jak poduszki do sauny MOLLIS i eleganckie oświetlenie sauny ROMEO,
    zapewniają dodatkowy komfort