ŁAŹNIA PAROWA D12

WNĘTRZE

D12 1

Pierwszy widok obiecuje nieograniczoną relaksację – po bliższym przyjrzeniu się, wiele detali zaprasza do długich kąpieli parowych: przykładowo poduszki do siedzenia wykonane z drobnego drewna teakowego, ułożone na kamieniu naturalnym lub gresie porcelanowym.

Elegancki prysznic i wbudowane reflektory sufitowe wtapiają się w wnętrze równie harmonijnie jak nowo opracowany wlot pary PSI.

OŚWIETLENIE

D12 3

Na życzenie, dostępne dodatkowe oświetlenie pośrednie ze zmianą koloru lub nasze gwieździste niebo POLAR. 

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

D12 5

Pokój dzienny czy miejsce komfortu? My nie czynimy różnicy. Łaźnia parowa ze szkła tworzy płynne przejście pomiędzy strefą Wellness, a obszarem mieszkalnym. Na pierwszy rzut oka spostrzegasz nie kończący się relaks – przy dokładniejszym spojrzeniu inne detale zapraszają do łaźni parowej: jak na przykład siedziska wykonane z drewna teakowego lub inne indywidualne rozwiązania z kamienia naturalnego lub płytek gresowych.

D12 ORO NERO

D12 10

D12 Oro Nero to odmiana projektowa modułowej szklanej łaźni parowej D12 z ręki zespołu projektantów Henssler & Schultheiss. Minimalistyczna koncepcja łaźni parowej charakteryzuje się przede wszystkim surowymi strukturami geometrycznymi i wysokiej jakości materiałem: szkłem, aluminium i kamieniem. Natomiast na czarnym tle znajduje się kwiatowy wzór złota. Kontrast, który nadaje D12 Oro Nero indywidualny charakter.

 

D12 ARGENTINO BIANCO

D12 12

Łaźnia parowa D12 Argento Bianco ze srebrno-niebieskimi elementami ozdobnymi zyskuje subtelną, dyskretną przestrzeń dzięki minimalistycznemu wzornictwu. Cechuje się eleganckimi, geometrycznymi strukturami i materiałami, takimi jak szkło, aluminium i kamień. 

CECHY

  • Szklana łaźnia parowa D12 pasuje do każdego pomieszczenia
  • Siedziska wykonane z drewna teakowego, kamienia naturalnego lub gresu porcelanowego
  • Zmienna wielkość kabiny dzięki innowacyjnej konstrukcji modułowej
  • Nowo opracowana technologia parownika KLAFS MK5
  • Automatyczne dozowanie zapachu
  • Energooszczędny pakiet KLAFS GREEN STEAM do redukcji zużycia energii